20 marca uczniowie klasy ósmej ( Anna Pociask, Mikołaj Frączek, Wiktor Bartnik) reprezentowali naszą szkołę w konkursie z języka angielskiego „Językomaniak to ja”. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów znajomości języków obcych oraz pogłębienie wiedzy związanej z krajami danego obszaru językowego. Ósmoklasiści zmierzyli się z testem leksykalno- gramatycznym w wybranym przez siebie języku obcym.
Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki konkursu!








Visit Today : 186
Total Visit : 473483
Hits Today : 966
Total Hits : 1898747
Who's Online : 3

