Nasz kanał z filmikami
0473483
Visit Today : 186
Total Visit : 473483
Hits Today : 966
Total Hits : 1898747
Who's Online : 3
Your IP Address: 216.73.217.143
Archiwum

20 marca uczniowie klasy ósmej ( Anna Pociask, Mikołaj Frączek, Wiktor Bartnik) reprezentowali naszą  szkołę w konkursie z języka angielskiego „Językomaniak to ja”. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów znajomości języków obcych oraz pogłębienie wiedzy związanej z krajami danego obszaru językowego. Ósmoklasiści zmierzyli się z testem leksykalno- gramatycznym w wybranym przez siebie języku obcym.

Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki konkursu!