Drodzy Uczniowie,
przed Wami niezwykle ważny moment – pierwszy poważny egzamin – egzamin ósmoklasisty. Trzymamy za Was kciuki i życzymy jak najlepszych wyników. Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam wiara we własne umiejętności. Jesteśmy przekonani, że w pełni wykorzystacie wiedzę oraz umiejętności zdobyte w czasie nauki szkolnej. Niech w tych dniach nie opuszcza Was optymizm, a dorośli wspierają swoją mądrością.
POWODZENIA NA EGZAMINIE!
Dyrekcja i Rada Pedagogiczna









Visit Today : 121
Total Visit : 473418
Hits Today : 637
Total Hits : 1898418
Who's Online : 2
