Informujemy, że obiady w naszej szkole będą wydawane od wtorku 2 września 2025 r.
Osoby zainteresowane korzystaniem z wyżywienia prosimy o pobranie i wypełnienie umowy w 2 egzemplarzach oraz dostarczenie do intendentki p. Agnieszki Świątoniowskiej do dnia 1 września 2025 r.
Druk umowy można również odebrać osobiście u Pani intendentki do dnia 1 września w godzinach 7.00-14.00.
Prosimy o terminowe dopełnienie formalności.
Informacje dotyczące opłaty za wyżywienie:








Visit Today : 246
Total Visit : 473543
Hits Today : 1265
Total Hits : 1899046
Who's Online : 3
