Przypominam Rodzicom, iż do 25 września mogą zrezygnować z przedmiotu Edukacja Zdrowotna (później uczeń klas 4-8 SP jest zapisany obligatoryjnie).
Po tym terminie poinformuję Państwa jak zajęcia te będą realizowane, tzn. raz w miesiącu, np: 4 godziny lekcyjne lub 3 godziny zamiast tradycyjnego rozkładu 1 godziny tygodniowo (ustalimy terminy i harmonogram spotkań, co jest zależne od tego ile klas będzie uczestniczyło w zajęciach).
Tematyka zajęć w poszczególnych klasach znajduje się w linku poniżej (prezentacja ze spotkania z rodzicami):









Visit Today : 216
Total Visit : 473513
Hits Today : 1123
Total Hits : 1898904
Who's Online : 3
