Zbliża się święto Wszystkich Świętych. W ramach działań Szkolnego Klubu Wolontariatu chętni uczniowie pod opieką nauczycieli posprzątali Mogiłę Ofiar Faszyzmu. Celem tych działań jest pielęgnowanie pamięci o bohaterach, szczególnie tych, którzy są związani z historią naszej społeczności.









Visit Today : 232
Total Visit : 467378
Hits Today : 999
Total Hits : 1883441
Who's Online : 2



