#SzkołaPamięta
W ramach akcji #SzkołaPamięta w dniu 29.10.2021 r. klasy II, III a, III b wybrały się pod Pomnik Milenijny w Czarnej, aby zapalić znicze a klasa VI odwiedziła grób żołnierzy poległych podczas II wojny światowej. Wyjście miało na celu kształtowanie poczucia patriotyzmu i utrwalenie zasad zachowania się w miejscach pamięci narodowej.









Visit Today : 195
Total Visit : 473492
Hits Today : 1016
Total Hits : 1898797
Who's Online : 1




















