Gratulacje dla Sary.
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zakończył się konkurs pt: ”Święta pachnące piernikiem”, zorganizowany przez Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiej. Wybór był bardzo ciężki. Największe wrażenie zrobiła jednak praca Sary Michno z 8b z Zespołu Szkół w Czarnej.
To właśnie Sara zdobywa I miejsce oraz nagrodę główną. Serdecznie gratulujemy!












Visit Today : 92
Total Visit : 473389
Hits Today : 434
Total Hits : 1898215
Who's Online : 3
