Zbiórka elektrośmieci zakończona!
Do 27 lutego trwała w naszej szkole zbiórka elektroodpadów. Była to możliwość pozbycia się zbędnych sprzętów, zadbania o czystość środowiska naturalnego i właściwego zagospodarowania zużytych elektrośmieci. Przy okazji szkoła mogła pozyskać pomoce niezbędne do codziennej pracy z uczniami. Zbiórka zorganizowana przy współpracy z firmą Green Office Ecologic.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki.









Visit Today : 159
Total Visit : 473456
Hits Today : 832
Total Hits : 1898613
Who's Online : 3







