Wiwat 3 maj!
28 kwietnia nasza społeczność szkolna świętowała ważny dzień- Uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Wszyscy zgromadziliśmy się na uroczystym apelu, aby wspólnie przypomnień sobie to znaczące wydarzenie dla Polski. Uczniowie z klasy 2 szkoły podstawowej poprzez swoje zaangażowanie w program słowno-muzyczny, przenieśli nas myślą i duchem w ten pamiętny rok 1791.
Gabriela Woś







Visit Today : 47
Total Visit : 473707
Hits Today : 142
Total Hits : 1899930
Who's Online : 2
















































