Mikołaj u naszych grzecznych dzieci :)
Ho ho ho! W naszej szkole uczą się same grzeczne dzieci! Na dowód tego odwiedził nas Mikołaj! W piątek zajrzał z samego rana do młodszych dzieci, a w poniedziałek przeszedł po starszych klasach, częstując cukierkami. Wiemy, że troszkę wsparła go w tej inicjatywie Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.
Samorząd Uczniowski









Visit Today : 21
Total Visit : 473318
Hits Today : 56
Total Hits : 1897837
Who's Online : 3



























