20 marca uczniowie klasy ósmej ( Anna Pociask, Mikołaj Frączek, Wiktor Bartnik) reprezentowali naszą szkołę w konkursie z języka angielskiego „Językomaniak to ja”. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów znajomości języków obcych oraz pogłębienie wiedzy związanej z krajami danego obszaru językowego. Ósmoklasiści zmierzyli się z testem leksykalno- gramatycznym w wybranym przez siebie języku obcym.
Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki konkursu!









Visit Today : 205
Total Visit : 473502
Hits Today : 1074
Total Hits : 1898855
Who's Online : 1

