Drodzy Uczniowie,
przed Wami niezwykle ważny moment – pierwszy poważny egzamin – egzamin ósmoklasisty. Trzymamy za Was kciuki i życzymy jak najlepszych wyników. Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam wiara we własne umiejętności. Jesteśmy przekonani, że w pełni wykorzystacie wiedzę oraz umiejętności zdobyte w czasie nauki szkolnej. Niech w tych dniach nie opuszcza Was optymizm, a dorośli wspierają swoją mądrością.
POWODZENIA NA EGZAMINIE!
Dyrekcja i Rada Pedagogiczna








Visit Today : 167
Total Visit : 473464
Hits Today : 884
Total Hits : 1898665
Who's Online : 1
