W dniu 15 września o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów SP.
17.00 – spotkanie organizacyjne z dyrektorem szkoły (sala gimnastyczna)
17.30 – spotkanie z wychowawcami klas (klasopracownie)
18.00 – spotkanie „trójek klasowych” (stołówka)
Podczas spotkania ogólnego dyrektor szkoły przekaże informacje dotyczące przedmiotu Edukacja zdrowotna – program, zasady uczestnictwa, rezygnacji. Przedmiot ten w naszej szkole będzie realizowany w sposób „blokowy” z uwzględnieniem zajęć praktycznych, warsztatów, wyjazdów, zawodów i innych metod realizacji.
Przed podjęciem decyzji zachęcam do uczestnictwa w zebraniu i zapoznaniu się z naszą wizją realizacji tych zajęć.










Visit Today : 299
Total Visit : 473596
Hits Today : 1781
Total Hits : 1899562
Who's Online : 5
