Zbliża się święto Wszystkich Świętych. W ramach działań Szkolnego Klubu Wolontariatu chętni uczniowie pod opieką nauczycieli posprzątali Mogiłę Ofiar Faszyzmu. Celem tych działań jest pielęgnowanie pamięci o bohaterach, szczególnie tych, którzy są związani z historią naszej społeczności.








Visit Today : 200
Total Visit : 473497
Hits Today : 1037
Total Hits : 1898818
Who's Online : 5



