KOMUNIKAT
Przypominamy, że 22.06.2026 r. (poniedziałek) jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych (pisanie świadectw).
W przypadku konieczności zapewnienia w tym dniu opieki świetlicowej dla uczniów naszej szkoły proszę o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły – 17 2262218 do piątku (19.06) do godz. 11.00 lub z wychowawcami świetlicy.
Ze względów organizacyjnych prosimy podać czas pobytu dziecka w świetlicy.
W tym dniu stołówka nieczynna.









Visit Today : 21
Total Visit : 473318
Hits Today : 72
Total Hits : 1897853
Who's Online : 1
