Rozpoczęcie roku szkolnego z „Narodowym Czytaniem”
Ten rok szkolny rozpoczęliśmy inaczej…W dniu 3 września 2018 roku po uroczystej mszy świętej odbyła się w szkole akademia związana z tegorocznym „Narodowym Czytaniem”.
Przeczytane zostały fragmenty „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego.
Przybliżona została jedna z ważniejszych książek, którą będą poznawać uczniowie w czasie kształcenia.








Visit Today : 93
Total Visit : 473390
Hits Today : 476
Total Hits : 1898257
Who's Online : 2

















