„Czy to wczoraj, czy to dziś – dzieciom jest potrzebny miś”
W świetlicy obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci przyniosły swojego ulubionego przyjaciela. Maskotki były bardzo różne od malutkich do bardzo dużych.
Dzieci słuchały „Przygód Kubusia Puchatka” przytulając się do swoich pluszaków, rysowały portret swojej maskotki i śpiewały piosenki o misiach. Zarówno dzieci jak i misie były bardzo zadowolone ze spotkania, a uśmiechom i radości w tym dniu nie było końca.
Magdalena Dziadosz








Visit Today : 208
Total Visit : 473505
Hits Today : 1090
Total Hits : 1898871
Who's Online : 2






