INFORMACJA
Z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju, od 22 marca do 11 kwietnia, naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży w całym kraju.
Zajęcia dla klas I-III odbywać się będą zgodnie z dotychczas obowiązującym podziałem godzin . Głównymi narzędziami służącymi do komunikacji będą dziennik elektroniczny oraz aplikacja Teams.
Drogi Uczniu! Przypominam o zasadach zachowania podczas nauki zdalnej!
dyr. Iwona Międlar








Visit Today : 255
Total Visit : 467401
Hits Today : 1164
Total Hits : 1883606
Who's Online : 4

