KOMUNIKAT
Przypominamy, że 22.06.2026 r. (poniedziałek) jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych (pisanie świadectw).
W przypadku konieczności zapewnienia w tym dniu opieki świetlicowej dla uczniów naszej szkoły proszę o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły – 17 2262218 do piątku (19.06) do godz. 11.00 lub z wychowawcami świetlicy.
Ze względów organizacyjnych prosimy podać czas pobytu dziecka w świetlicy.
W tym dniu stołówka nieczynna.










Visit Today : 333
Total Visit : 473296
Hits Today : 761
Total Hits : 1897746
Who's Online : 4
