Lekcja promująca właściwą gospodarkę odpadami
Uczniowie klas 4, 5 A i 5 B oraz 6 uczestniczyli w niecodziennej lekcji proekologicznej. 21 listopada odwiedzili naszą szkołę przedstawiciele Spółki Stare Miasto – Park i przeprowadzili szkolenie promujące selektywną zbiórkę odpadów. Wśród zagadnień poruszonych podczas spotkania pojawiła się promocja surowców wtórnych.
Uczniowie aktywnie uczestniczyli w dyskusji i pokazach, popisując się szeroką wiedzą w tematyce ekologicznej, również tą związaną z selektywnym gromadzeniem odpadów komunalnych w gospodarstwach domowych.
Podjęty został problem dzikich wysypisk oraz zakaz palenia odpadów ze względu na jego ogromną szkodliwość.
Uczniowie otrzymali na zakończenie prezenty: książeczki z logicznymi zabawami oraz kredki.









Visit Today : 253
Total Visit : 467399
Hits Today : 1146
Total Hits : 1883588
Who's Online : 3

















