Nasz kanał z filmikami
0473380
Visit Today : 83
Total Visit : 473380
Hits Today : 389
Total Hits : 1898170
Who's Online : 2
Your IP Address: 216.73.217.143
Archiwum

Lekcja promująca właściwą gospodarkę odpadami

Uczniowie klas 4, 5 A i 5 B oraz 6 uczestniczyli w niecodziennej lekcji proekologicznej. 21 listopada odwiedzili naszą szkołę przedstawiciele Spółki Stare Miasto – Park i przeprowadzili szkolenie promujące selektywną zbiórkę odpadów. Wśród zagadnień poruszonych podczas spotkania pojawiła się promocja surowców wtórnych.


Uczniowie aktywnie uczestniczyli w dyskusji i pokazach, popisując się szeroką wiedzą w tematyce ekologicznej, również tą związaną z selektywnym gromadzeniem odpadów komunalnych w gospodarstwach domowych.
Podjęty został problem dzikich wysypisk oraz zakaz palenia odpadów ze względu na jego ogromną szkodliwość.
Uczniowie otrzymali na zakończenie prezenty: książeczki z logicznymi zabawami oraz kredki.