Lekcja wychowawcza w zdrowym stylu
Klasa 4b na lekcjach wychowawczych poruszała temat zdrowego żywienia, uczniowie tworzyli menu z samymi pysznymi, zdrowymi daniami oraz kanapki „samo zdrowie”. Pojawiło się pieczywo pełnozierniste, warzywa, serki, wędlinka. Zjedliśmy ze smakiem piękne, estetyczne i pełne witamin kanapeczki. Takie właśnie lekcje i warsztaty będziemy kontynuować podczas zajęć z edukacji zdrowotnej w przyszłym roku szkolnym.









Visit Today : 327
Total Visit : 473290
Hits Today : 734
Total Hits : 1897719
Who's Online : 1










