Obiady w roku szkolnym 2023/2024
Obiady dla uczniów klas 1- 8 SP będą od 5 września. Wszyscy uczniowie, którzy będą korzystali z obiadów w stołówce szkolnej proszeni są o dostarczenie podpisanych przez Rodziców umów w tym zakresie do dnia 8 września do pani intendentki.
Druk umowy zostanie przekazany dzieciom przez panią intendentkę w dwóch egzemplarzach w dniach 4-5 września. Konieczne jest dostarczenie dwóch wypełnionych egzemplarzy umów podpisanych przez Rodzica (jeden zostanie zwrócony). Koszt obiadu to 5 zł.
Płatność za obiady wyłącznie przelewem.
Więcej informacji w zakładce STOŁÓWKA.










Visit Today : 32
Total Visit : 473692
Hits Today : 112
Total Hits : 1899900
Who's Online : 5
