Ogłoszenie
W związku z odpustem parafialnym w dniu 12 września odbędą się 3 pierwsze lekcje po 35 min.
Następnie uczniowie pod opieką wychowawców idą do kościoła. Po Mszy Św. uczniowie korzystający ze świetlicy wracają do szkoły pod opieką Pani katechetki Anny Kiwały. Pozostali uczniowie wracają samodzielnie do domu.









Visit Today : 92
Total Visit : 473389
Hits Today : 443
Total Hits : 1898224
Who's Online : 2
