Opłata za obiady
W zakładce STOŁÓWKA znajduje się tabela z kwotami jakie należy wpłacić za obiady w szkole. Płatność należy uiścić do 5-go października.
Przypominam, że tabela z kodami uczniów i odpowiednią kwotą publikowana jest pierwszego dnia danego miesiąca. Proszę nie dokonywać wpłat wcześniej!







Visit Today : 254
Total Visit : 467400
Hits Today : 1158
Total Hits : 1883600
Who's Online : 2
