Opłata za obiady uczniów klas 4-8
Proszę o wpłatę za obiady za miesiąc październik w kwocie 48 zł uczniów klas 4-8.
Wpłaty można dokonywać w szkole w dniach:
9.11 (poniedziałek) w godz. 14.00-18.00
10.11 (wtorek) w godz. 8.00-13.00
Intendentka szkoły









Visit Today : 64
Total Visit : 473361
Hits Today : 322
Total Hits : 1898103
Who's Online : 4
