Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych
Dnia 09.01.2025 roku Bibliotekę szkolną odwiedzili uczniowie z klasy 1 A i 1 B. Zostali Oni zapoznani z Regulaminem i zasadami korzystania z księgozbioru. Wzięli udział w konkursie, złożyli przyrzeczenie i zostali pasowani na czytelnika biblioteki. W prezencie otrzymali książkę, zakładkę i słodycze oraz poradnik dla rodziców pt. ” Kochasz ? Czytaj z dzieckiem” ufundowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Życzymy nowym czytelnikom Biblioteki szkolnej miłych chwil spędzonych z książką oraz zachęcamy do regularnego korzystania z księgozbioru.
Opiekun biblioteki Anna Kiwała.








Visit Today : 71
Total Visit : 473731
Hits Today : 266
Total Hits : 1900054
Who's Online : 8








