Nasz kanał z filmikami
0473720
Visit Today : 60
Total Visit : 473720
Hits Today : 227
Total Hits : 1900015
Who's Online : 2
Your IP Address: 216.73.216.135
Archiwum

Płatność za obiady

Opłata za posiłki we wrześniu wynosi 60 zł.

Terminy płatności będą się odbywały według harmonogramu:

Klasa I i III – 1.10 (czwartek)

Klasa IIa i IIb – 2.10 (piątek)

Klasa IV i V – 5.10 (poniedziałek)

Klasa VIa i VIb – 6.10 (wtorek)

Klasa VIIa, VIIb i VIII – 7.10 (środa)

Opłata będzie pobierana przez intendentkę w poszczególnych klasach rano. Nie ma możliwości wpłaty za obiady przez rodzica czy ucznia na stołówce, tak jak było do tej pory, ze względu na sytuację epidemiologiczną.

W przypadku rodzeństwa wpłaty za młodszego brata/siostrę, może dokonywać najstarsze dziecko.