„Przytul się do drzewa”
We wrześniu uczniowie poszczególnych klas naszej szkoły przystąpili do 4.edycji ogólnopolskiej kampanii „Przytul się do drzewa” realizowanej w ramach projektu Strażnicy Lasów.
Akcja ta ma na celu uwrażliwiać ludzi na problem pożarów lasów, których główną przyczyną jest działalność człowieka. Z tą smutną i alarmującą rzeczywistością należy wspólnie walczyć. W końcu chodzi o przyszłość zielonych płuc naszej planety!
Zdjęcia uczestników akcji zostały wysłane, by stworzyć największy na świecie EKO KOLAŻ, który 10 października w Dzień Drzewa zostanie opublikowany na stronie www.straznicylasow.pl
Ewa Gaweł









Visit Today : 216
Total Visit : 473513
Hits Today : 1141
Total Hits : 1898922
Who's Online : 2























