Rozpoczęcie roku szkolnego z „Narodowym Czytaniem”
Ten rok szkolny rozpoczęliśmy inaczej…W dniu 3 września 2018 roku po uroczystej mszy świętej odbyła się w szkole akademia związana z tegorocznym „Narodowym Czytaniem”.
Przeczytane zostały fragmenty „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego.
Przybliżona została jedna z ważniejszych książek, którą będą poznawać uczniowie w czasie kształcenia.








Visit Today : 53
Total Visit : 465461
Hits Today : 102
Total Hits : 1878929
Who's Online : 5

















