Rozpoczęcie roku szkolnego z „Narodowym Czytaniem”
Ten rok szkolny rozpoczęliśmy inaczej…W dniu 3 września 2018 roku po uroczystej mszy świętej odbyła się w szkole akademia związana z tegorocznym „Narodowym Czytaniem”.
Przeczytane zostały fragmenty „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego.
Przybliżona została jedna z ważniejszych książek, którą będą poznawać uczniowie w czasie kształcenia.







Visit Today : 33
Total Visit : 473330
Hits Today : 207
Total Hits : 1897988
Who's Online : 1

















