SPOTKANIE Z MISJONARZEM
W dniu 20.11.2022 roku do Czarnej przybył misjonarz pochodzący z Togo ks. Benoit Azameti ze Zgromadzenia Księży Kombonianów. W kościele parafialnym spotkał się z mieszkańcami wsi.
Uczniowie naszej szkoły należący do Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci mieli możliwość spotkania się z misjonarzem, który podczas Mszy Świętej dzielił się doświadczeniem misyjnym i zachęcał do wspierania misji. Jako ” mali misjonarze”, dziękujemy za to spotkanie, piękne świadectwo wiary i pogodę ducha. Katechetka Anna Kiwała.












Visit Today : 254
Total Visit : 467400
Hits Today : 1157
Total Hits : 1883599
Who's Online : 2
