Sukces w badmintona!
W dniu 15 listopada uczniowie klasy 5 „a” Szymon Gaweł i Szymon Tryniecki wzięli udział w Półfinałowym Turnieju województwa podkarpackiego w badmintonie. Turniej zakończył się zwycięstwem naszej drużyny. Tym samym wywalczyli awans do turnieju finałowego na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się 4 grudnia w Straszęcinie.
Gratulujemy!!!








Visit Today : 496
Total Visit : 466292
Hits Today : 892
Total Hits : 1880422
Who's Online : 4






