#SzkołaPamięta
W ramach akcji #SzkołaPamięta w dniu 29.10.2021 r. klasy II, III a, III b wybrały się pod Pomnik Milenijny w Czarnej, aby zapalić znicze a klasa VI odwiedziła grób żołnierzy poległych podczas II wojny światowej. Wyjście miało na celu kształtowanie poczucia patriotyzmu i utrwalenie zasad zachowania się w miejscach pamięci narodowej.








Visit Today : 231
Total Visit : 467377
Hits Today : 991
Total Hits : 1883433
Who's Online : 2




















