Uroczysta Gala wręczenia nagród Podkarpackiego Kuratora Oświaty
W dniu 30 maja nasza uczennica Jagoda Rusin odebrała nagrodę z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pani Doroty Nowak – Maluchnik i Pani wojewody Teresy Kubas – Hul za zdobycie tytułu wojewódzkiego laureata konkursu przedmiotowego z biologii. Ogromne wyróżnienie dla Jagody, Jej rodziców i nauczycielki – opiekuna, Pani Ewy Gaweł, a także wyróżnienie dla Gminy Czarna, której była jedyną reprezentantką.
Jagodzie życzymy samych sukcesów!









Visit Today : 327
Total Visit : 473290
Hits Today : 736
Total Hits : 1897721
Who's Online : 1


















