UWAGA!
W związku z licznymi pytaniami przypominam, że w przypadku nieobecności dziecka w szkole trwającej 3 dni lub dłużej, odpisy za obiady należy zgłaszać najpóźniej drugiego dnia nieobecności telefonicznie w sekretariacie szkoły lub osobiście u intendentki.
Intendentka szkoły








Visit Today : 492
Total Visit : 466288
Hits Today : 883
Total Hits : 1880413
Who's Online : 4
