Uwaga!
Ze względu na termin ferii zimowych przypadający od 29.01.2018 – 9.02.2018 opłatę za posiłki za miesiąc styczeń 2018 r. należy uiścić w dniach 22 – 25 stycznia (w tym dniu jest planowana wywiadówka i będzie możliwość dokonania wpłaty ). Opłata za miesiąc styczeń wynosi 54 zł.
Nieobecności niezbędne do odpisów za miesiąc styczeń należy zgłaszać do dnia 22 stycznia osobiście u intendentki lub telefonicznie 17 226 2218.









Visit Today : 172
Total Visit : 473469
Hits Today : 900
Total Hits : 1898681
Who's Online : 2
