Walentynki :)
14 lutego w naszej szkole zapanowała walentynkowa atmosfera. Samorząd uczniowski roznosił pocztę walentynkową. Listonosze mieli duuuużo roboty! Dzięki uprzejmości rodziców współpracujących ze szkołą, chętni uczniowie mogli sobie zrobić walentynkowe zdjęcie z ogromnym, puchatym sercem, które zdobiło szkolne korytarze. Wykorzystaliśmy też Serducho, jako rekwizyt w kalamburach dotyczących związków frazeologicznych.










Visit Today : 252
Total Visit : 467398
Hits Today : 1137
Total Hits : 1883579
Who's Online : 4














