Wiwat 3 maj!
28 kwietnia nasza społeczność szkolna świętowała ważny dzień- Uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Wszyscy zgromadziliśmy się na uroczystym apelu, aby wspólnie przypomnień sobie to znaczące wydarzenie dla Polski. Uczniowie z klasy 2 szkoły podstawowej poprzez swoje zaangażowanie w program słowno-muzyczny, przenieśli nas myślą i duchem w ten pamiętny rok 1791.
Gabriela Woś










Visit Today : 31
Total Visit : 473691
Hits Today : 100
Total Hits : 1899888
Who's Online : 3
















































