Nasz kanał z filmikami
0467377
Visit Today : 231
Total Visit : 467377
Hits Today : 988
Total Hits : 1883430
Who's Online : 4
Your IP Address: 18.97.14.90
Archiwum

Wizyta przedszkolaków w szkole

,,Szkoła”

Twierdzę – szkoła jest dla ludzi,

Chociaż uczeń w niej się trudzi. Literki w słowa układa,

Z cyferkami się zmaga .Czyta książki oraz wiersze,

Uczy się co robią świerszcze. Zmienia nutki na piosenki, Kredką tworzy świat maleńki

.Po co to? – ktoś zapyta. A no po to, moi mili,

Byśmy w życiu mądrzy byli!

Pierwsze spotkanie starszaków ze szkołą:) zwiedzamy, oglądamy i się przyzwyczajamy:) gdyż we wrześniu do niej zawitamy:)

Witamy sześciolatków w szkole i zapraszamy od września w nasze progi 🙂

Dziękujemy Paniom z Przedszkoli oraz Rodzicom za możliwość wizyty u Nas w szkole. Ponadto serdecznie dziękujemy Panu Przemkowi Bilińskiemu za pokazanie kawałka „nieba”.