Nasz kanał z filmikami
0467381
Visit Today : 235
Total Visit : 467381
Hits Today : 1013
Total Hits : 1883455
Who's Online : 1
Your IP Address: 18.97.14.90
Archiwum

Wycieczka do Oświęcimia, Wisły i Wadowic

W dniach 29-31.05 uczniowie klas 6-8 i 3 gimnazjum wzięli udział w szkolnej wycieczce do Oświęcimia, Wisły, Szczyrku i Wadowic. Zwiedziliśmy Muzeum Auschwitz – Birkenau, skocznię narciarską Wisła – Malinka, Izbę Regionalną – „Chata Kawuloka” i Muzeum Koronki w Koniakowie, a także Rodzinny Dom Jana Pawła II w Wadowicach.

Ponadto wyjechaliśmy kolejką linową na Jaworzynę i Skrzyczne oraz obejrzeliśmy Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu.

Pomimo pogody „w kratkę” humory uczniom dopisywały:)