Zbiórka elektrośmieci – podsumowanie
Dziękujemy wszystkim, którzy czynnie włączyli się w akcję „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Dzięki Wam udało się zebrać 1200 kg!
Za pieniążki ze zbiórki (200 zł) zostaną zakupione materiały biurowe niezbędne do codziennego funkcjonowania szkoły (na zajęciach plastycznych i technicznych).
Ewa Gaweł







Visit Today : 36
Total Visit : 473333
Hits Today : 218
Total Hits : 1897999
Who's Online : 1


