Zbiórka elektrośmieci – podsumowanie
Dziękujemy wszystkim, którzy czynnie włączyli się w akcję „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Dzięki Wam udało się zebrać 1200 kg!
Za pieniążki ze zbiórki (200 zł) zostaną zakupione materiały biurowe niezbędne do codziennego funkcjonowania szkoły (na zajęciach plastycznych i technicznych).
Ewa Gaweł










Visit Today : 235
Total Visit : 467381
Hits Today : 1009
Total Hits : 1883451
Who's Online : 4


