Nasz kanał z filmikami
0467885
Visit Today : 61
Total Visit : 467885
Hits Today : 65
Total Hits : 1885172
Who's Online : 5
Your IP Address: 18.97.9.170
Archiwum

Możesz tańczyć wszędzie jeżeli tańczysz sercem…

Uczennice naszej szkoły Zuzanna Głowiak, Adela Kowalik – tancerki z zespołu KRZEMYKI wzięły udział w IV Przeglądzie Zespołów Tanecznych Niezapominajka, który odbył się w dn. 22.05.2026r. w Centrum Młodzieży w Rzeszowie.
Dziewczyny zatańczyły taniec grupowy pt. „Magia w garnku” i tym samym wywalczyły WYRÓŻNIENIE SPECJALNE w kategorii I (klasy 1-3).  Choreografie stworzyła Pani Jadwiga Harasymowicz.
Sukces tym bardziej cieszy, że był to pierwszy konkurs dla tej grupy i dziewczyny dzielnie sobie poradziły.
GRATULACJE!!!