Możesz tańczyć wszędzie jeżeli tańczysz sercem…
Uczennice naszej szkoły Zuzanna Głowiak, Adela Kowalik – tancerki z zespołu KRZEMYKI wzięły udział w IV Przeglądzie Zespołów Tanecznych Niezapominajka, który odbył się w dn. 22.05.2026r. w Centrum Młodzieży w Rzeszowie.
Dziewczyny zatańczyły taniec grupowy pt. „Magia w garnku” i tym samym wywalczyły WYRÓŻNIENIE SPECJALNE w kategorii I (klasy 1-3). Choreografie stworzyła Pani Jadwiga Harasymowicz.
Sukces tym bardziej cieszy, że był to pierwszy konkurs dla tej grupy i dziewczyny dzielnie sobie poradziły.
GRATULACJE!!!








Visit Today : 23
Total Visit : 473320
Hits Today : 85
Total Hits : 1897866
Who's Online : 2


