Sukces to siła małych wysiłków, codziennie.
W tym miesiącu zajęcia z edukacji zdrowotnej miały charakter sportowy. Zorganizowane zostały bowiem rozgrywki o Puchar Dyrektora Szkoły.
Na boisku szkolnym nasi uczniowie rywalizowali w kilku konkurencjach lekkoatletycznych: biegu, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Wszyscy zawodnicy włożyli wiele trudu i wysiłku, by sprostać zadaniom. Walka była zaciekła, a po jej zakończeniu pani dyrektor osobiście wręczyła sportowcom piękne puchary, medale i dyplomy.
Wszystkim składamy zasłużone gratulacje!
Organizatorzy









Visit Today : 78
Total Visit : 467902
Hits Today : 97
Total Hits : 1885204
Who's Online : 4






























