Sukces to siła małych wysiłków, codziennie.
W tym miesiącu zajęcia z edukacji zdrowotnej miały charakter sportowy. Zorganizowane zostały bowiem rozgrywki o Puchar Dyrektora Szkoły.
Na boisku szkolnym nasi uczniowie rywalizowali w kilku konkurencjach lekkoatletycznych: biegu, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Wszyscy zawodnicy włożyli wiele trudu i wysiłku, by sprostać zadaniom. Walka była zaciekła, a po jej zakończeniu pani dyrektor osobiście wręczyła sportowcom piękne puchary, medale i dyplomy.
Wszystkim składamy zasłużone gratulacje!
Organizatorzy








Visit Today : 23
Total Visit : 473320
Hits Today : 88
Total Hits : 1897869
Who's Online : 2






























