Paintballowa przygoda w Radawie
W czwartek, 21 maja, uczniowie klasy 7b wraz z opiekunami wzięli udział w niezapomnianej wyprawie do Radawy. Celem wyjazdu była integracja zespołu klasowego oraz sprawdzenie swoich możliwości podczas gry w paintball i pokonaniu przeszkód w parku linowym.
Po przybyciu na miejsce i założeniu ochronnego sprzętu wyruszyliśmy na teren gry. Podzieleni na dwie drużyny, rywalizowaliśmy o zdobycie chorągiewki, eliminując przeciwników. Była to gra pełna emocji, adrenaliny, a jednocześnie świetna okazja do współpracy. Chętni uczniowie zmierzyli się z trasą parku linowego zawieszoną wysoko nad ziemią. Było to dla nich ogromne wyzwanie, pozwalające przełamać własne bariery i wzmocnić pewność siebie. Podczas całego wyjazdu dopisała nam również piękna pogoda, co sprawiło, że atmosfera była jeszcze bardziej wyjątkowa i sprzyjała wspólnej zabawie oraz integracji.
Dla wszystkich uczestników na zakończenie czekała kiełbaska z grilla. Byliśmy naprawdę zachwyceni, a zabawa, współpraca i emocje, które nam towarzyszyły były niesamowite. Już planujemy kolejny wyjazd we wrześniu, bo była to dla nas ogromna przygoda. Bardzo dziękujemy pani Adriannie Kamińskiej i pani Ani Dubiel za pomoc i obecność na naszym wspólnym wyjeździe.
Małgorzata Krudysz








Visit Today : 30
Total Visit : 473327
Hits Today : 153
Total Hits : 1897934
Who's Online : 1

















































































