Nasz kanał z filmikami
0473380
Visit Today : 83
Total Visit : 473380
Hits Today : 390
Total Hits : 1898171
Who's Online : 2
Your IP Address: 216.73.217.143
Archiwum

Dzieciństwo bez przemocy- finał kampanii

W dniu 19.11.2025r. nasza szkoła wzięła ponownie udział w ogólnopolskiej akcji ,,Dzieciństwo bez przemocy”. Tego dnia Polska znów zaświeciła na czerwono. Na znak sprzeciwu wobec krzywdzenia dzieci w całej Polsce fasady dużych i małych budynków oraz szereg innych obiektów architektonicznych rozświetlą się na czerwono. W tym roku nie mogło zabraknąć również naszej szkoły podświetlonej w kolorze czerwonym. Zgromadziliśmy się o zmroku. Uczniowie z wolontariatu opowiedzieli nam na temat kampanii i jej celu, wspólnie rozświetliliśmy szkołę w kolorze czerwonym. 

Dzieciństwo bez Przemocy to coroczna ogólnopolska kampania, która mobilizuje społeczeństwo do ochrony dzieci przed przemocą i budowania bezpiecznego, wspierającego dzieciństwa. Jest to już druga edycja tej kampanii, a my ponownie wzięliśmy w niej udział. Mamy nadzieję, że to już będzie naszą szkolną tradycją aby w tak symboliczny sposób łączyć się solidarnie z całą Polską i sprzeciwiać się przemocy wobec dzieci. 

 

Magdalena Dziadosz 

Gabriela Woś-Gębarowska